هواپیما بازى و ذوق هاى کودکانه!

زمان انتشار : شنبه, ۲۵ دی , ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۵:۵۴ |تعداد بازدید : 82 نمایش

هیچ دیدگاهی برای هواپیما بازى و ذوق هاى کودکانه! ثبت نشده

دانلود فایل

محمدصادق زمانی: یادش بخیر! بچه که بودیم یکى از لذتهایمان دیدن هواپیماى در حال پرواز در آسمان بود! به محض دیدن هواپیما بر فراز آسمان، آن را با شوق و ذوق به بقیه نشان میدادیم و داد میزدیم:”هواپیما! هواپیما!”

طورى ذوق زده میشدیم که انگار هواپیماى اختصاصى خود ماست که دارد در آسمان عرض اندام مى کند. این روزها سر ماجراى تحویل یک هواپیماى ایرباس بعد از نزدیک به چهار سال از عمر دولت آقاى روحانى، ذوق زدگى عجیب و غریب دولتمردان به خاطر یک هواپیما، خاطره دوران بچگى را زنده مى کند. دولتمردان محترم همه دست به کمر ایستاده اند، به آسمان خیره شده اند و با ذوق هرچه فراوان دارند فریاد میزنند:”هواپیما! هواپیما!”

اما واقعاً هواپیما کجاى مشکلات عامه مردم ایران است؟! آیا درد مردم، هواپیماست؟ اصلاً چند درصد مردم سوار هواپیما میشوند و کلاً چند درصد مردم پولش را دارند که سوار بشوند؟! آیا این هواپیما تورم و بیکارى را که براى مردم و کشور کمرشکن شده حل میکند؟! آیا این هواپیما، سیستمِ در بستر احتضار حمل و نقل ریلى کشور را که قتل عام سریالى به راه انداخته، به سامان میکند؟! آیا کلیدی که آقاى روحانى به مردم نشان داد کلید همین یک هواپیما بود؟! باور کنید ذوق زدگى دولتمردان به خاطر این یک هواپیما در شأن ایران و ایرانى و در شأن خود دولتمردان نیست. دنیا به ما میخندد.

برچسب ها: 

نظر شما

   نام (ضروری)

   پست الکترونیکی(ضروری)

   دیدگاه

 

  • صفحه 1 از 11

گزارش تصویری

اخبار امر به معروف