حمله به قالیباف «رمز عملیات انتخاباتی اصلاح طلبان»|| حملات هر روز شدیدتر می شود

رسانه های اصلاح طلب و حامی دولت، با بهانه و بی بهانه، به قالیباف حمله می کنند و با تاکتیک های «وارونه نمایی حقیقت»، «شایعه»، «تهمت»، «دروغ» و «ربط دادن بیربط ها» هجمه گسترده ای را علیه قالیباف به راه انداخته اند.

هرچند هجمه عمومی و سازماندهی شده اصلاح‌طلبان درباره موضوعات گوناگون علیه منتقدان این جریان، پدیده ای ریشه دار و باسابقه است اما تخریب های آنان علیه قالیباف، در سطحی گسترده و پیچیده طراحی و پیاده می شود تا جایی که رمز عملیات انتخاباتی اصلاح طلبان و حامیان دولت برای انتخابات ۹۶، «حمله به قالیباف» تعیین و نامگذاری شده است. اصلاح طلبان در هر برهه ای از انتخابات یک اسم رمز را برای عملیات های انتخاباتی خود و با هدف بازی با افکار عمومی تعیین می کنند؛ برای نمونه در سال ۸۸، رمز عملیاتی اصلاح طلبان «تقلب» بود که تبعات ناگواری برای مردم و کشور در پی داشت و تشدید تحریم ها علیه ایران را سبب شد.

نکته قابل تامل این است که برخی از شخصیت ها و وابستگان جریان فکری پایداری نیز خواسته یا ناخواسته، در هجمه به قالیباف با اصلاح طلبان همدست شده اند و یا این رفتار تهی از منطق، شکاف در جریان نیروهای انقلابی و تفرقه را دامن می زنند. این در حالیست که در حال حاضر، قالیباف تنها چهره انقلابی است که در یکی از مسندهای مدیریت اجرایی کلان کشور قرار دارد و با گفتمان «مدیریت جهادی» اقدامات ماندگاری را در پایتخت انجام داده و در شرایط تحریم و با وجود عدم همراهی دولت، پروژه های بزرگ شهری، فرهنگی، اجتماعی و … را اجرا کرده است؛ پروژه هایی که از سوی مجمع جهانی شهرداران و نهادهای فرامنطقه ای به عنوان «پروژه های ملی، منطقه ای و بین المللی» شناخته شده اند.

از سوی دیگر، حسن روحانی همچنان قالیباف را به عنوان رقیب اصلی انتخاباتی خود می شناسد و هیچکدام از شخصیت های دیگر همچون جلیلی را- به دلیل عدم مقبولیت عمومی و عدم سابقه فعالیت های اجرایی- در قواره رقابت با خود نمی بیند.

 

|مخلصین|

نظر شما

   نام (ضروری)

   پست الکترونیکی(ضروری)

   دیدگاه

 

  • صفحه 1 از 11

گزارش تصویری

اخبار امر به معروف