تمرکز ستاد انتخابات جبهه پیشرفت و عدالت ایران اسلامى بر انتخابات شوراى شهر است

رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت و عدالت ایران اسلامی اعلام کرد: ستاد انتخابات جبهه پیشرفت و عدالت ایران اسلامی با تمرکز بر انتخابات شورای شهر و به خصوص کلانشهر تهران هفته گذشته راه‌اندازی شد.

به گزارش مخلصین، علی دورانی گفت: نظر به اهمیت شورای کلان شهر تهران طبیعاً توجه ویژه و خاصی نسبت به انتخابات تهران داریم و در حال راه اندازی ستادها در سطح مناطق هستیم.

وی افزود: امیدواریم با توجه به انتخابات سال آینده بتوانیم فهرست مطلوبی را که طبیعتاً براساس فاکتورهایی همچون انقلابی‌بودن، توانمندی، شایسته سالاری، تخصص در حوزه شهری و غیره را به مردم معرفی کنیم.

دورانی خاطرنشان کرد: جبهه پیشرفت و عدالت ایران اسلامی توجه به زمینه انتخابات که بحث خدمت رسانی به شهروندان است را ملاک کار خود قرار داده و معتقد است نباید آن را سیاسی کرد.

به گفته وی، کسانی که در جبهه پیشرفت عدالت چه در گذشته و چه حال فعالیت داشتند و دارند طرف مشورت و هم اندیشی ما هستند و توان فکری و برنامه ریزی آنها در آینده بیشتر استفاده می‌شود.در حال رسیدن به فهرست حداکثری هستیم و با توجه به شاخص‌هایی که داریم در زمان مناسب به فهرست نهایی خواهیم رسید، البته موضوع زمان نیز یکی از محورها در تهیه لیست است.

دورانی گفت: همایش‌های مختلف انتخاباتی در سطح مناطق و در کلانشهر تهران در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

نظر شما

   نام (ضروری)

   پست الکترونیکی(ضروری)

   دیدگاه

 

  • صفحه 1 از 11

گزارش تصویری

اخبار امر به معروف