ابزار تبلیغات، زیاد؛ توفیق در« امر به معروف و نهی از منکر» کم!

زمان انتشار : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۰:۱۷ |تعداد بازدید : 170 نمایش

هیچ دیدگاهی برای ابزار تبلیغات، زیاد؛ توفیق در« امر به معروف و نهی از منکر» کم! ثبت نشده

دانلود فایل

پیش از ظهر امروز جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیله سوار با حضور مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری بیله سوار برگزرا شد.

حجت الاسلام کریم قیاسی امام جمعه بیله سوار در این جلسه ضمن تبریک هفته احیای امربه معروف و نهی ازمنکر و هفته نیروی انتظامی گفت: بقای دین به واسطه امام حسین علیه السلام است اگرچه دین محمدی(ص) است.

وی با مقایسه اوضاع تبلیغاتی زمان رژیم شاه با وضعیت فعلی انقلاب اسلامی در بحث امر به معروف و نهی از منکر گفت:با وجود اینکه در حال حاضر دانشگاه، مدرسه و مسجد و همه ابزارهای تبلیغاتی در اختیار مسئولان است اما توقیق در زمینه امر به معروف و نهی از منکر خیلی کم است.

ابزار تبلیغات، زیاد؛ توقیق در« امر به معروف و نهی از منکر» کم!

وی با بیان اینکه این فریضه ابزاری است برای سعادت و اصلاح جامعه، عدم روحیه در بین مسوولان را علت اصلی عدم موفقیت در زمینه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد.

کمک ۱۰۰ میلیون تومانی مردم بیله سوار به مردم سوریه 

سرهنگ شکور زارع فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار نیز در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیله سوار برنامه های این هفته را تشریح کرد.

وی با ابراز تاسف از برخی کاستی ها در زمینه امر به معروف و نهی از منکر گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر به یک مسئله فراموش شده تبدیل شده است.

سرهنگ زارع گفت: هر یک از مسئولان نظام سفیران اسلام هستند و باید در عرصه فرهنگی و جهاد کبیر سرلوحه و الگوی خوبی برای مردم باشند.

ابزار تبلیغات، زیاد؛ توقیق در« امر به معروف و نهی از منکر» کم!

وی با اشاره به وضعیت فعلی جنگ در سوریه و عراق، تحولات اخیر در این منطقه را بسیار پیچیده توصیف کرد و از جنگ سوریه مقابل تروریست ها و به ویژه گروه داعش به عنوان جنگ نیابتی جمهوری اسلامی ایران نام برد.

فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار در خصوص کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان بیله سوار در کمک به مردم سوریه گفت: بیش از ۱۰۱ میلیون تومان کمک نقدی تا به حال ارسال شده است که از لحاظ رتبه بندی، این شهرستان رتبه دوم را در استان به خود اختصاص داده است.

آرام حلیم فرماندار بیله سوار هم در بیاناتی کوتاه به اهداف نهضت عاشورا پرداخت و از مسئولان حاضر در جلسه خواست نسبت به کمک به ستاد اربیعین و مدافعان حرم جدی باشند.

وی همچینن از حضور پرچم بارگاه امام رضا در این شهرستان خبر داد و گفت: پرچم رضوی روز جمعه  ۱۶ مهر از ساعت ۴ الی ۶ بعداز ظهر در این شهرستان به نمایش گذاشته می شود.

وی با بیان اینکه محل تجمع عزاداران در این مراسم ، میدان مصلی (فلکه شهرداری) خواهد بود از مسئولان خواست در بحث اطلاع رسانی جدیت نشان دهند تا مراسم هرچه باشکوه تر برگزار شود.

منبع:تی نیوز

نظر شما

   نام (ضروری)

   پست الکترونیکی(ضروری)

   دیدگاه

 

  • صفحه 1 از 11

گزارش تصویری

اخبار امر به معروف