کمپین تذکر به مسئولین

زمان انتشار : یکشنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۱:۱۴ |تعداد بازدید : 808 نمایش

۴ دیدگاه برای کمپین تذکر به مسئولین

دانلود فایل

انسان ها با در کنار هم جمع شدن ، در واقع به نوعی خود را در معرض خرد جمعی قرار می دهند ؛ یعنی با گرد هم آمدن و زندگی اجتماعی، رفتار و کردار خود را به به اشتراک می گذارند . به کرات برای همه این مورد پیش آمده است که گاهی اوقات در رفع معضلات و مشکلات، دیگران با نظرات خود ما را متوجه ابعادی از مشکلات می کنند که شاید هیچ وقت ذهن ما معطوف به آن بُعد نمی شد . شاید مهترین مقدمه برای مشارکت دیگران در رفع معضلات ، وجود دیدگاه های متفاوت افراد باشد . اما با تعمیم این مهم در مسئولیت های اجرایی ، متوجه آن می شویم که نگاه متفاوت تک تک افراد جامعه می تواند بزرگ ترین کمک به مسئولان باشد که شاید هرگز ذهنشان معطوف به نگاه دیگران در قضایای مختلف نمی شد . این دیدگاه ها گاهی اوقات به عنوان پیشنهاد از جانب مردم به مسئولین مطرح می شود و گاهی هم به عنوان تذکر؛ که می بایست هر دو طرف در راهرو امن اخلاق و برخورد اسلامی این راه را طی کنند . هم تذکر دهندگان باید تذکر خود را در کمال آرامش ، صبر و شکیبایی در پرتو احترام مطرح کنند و همچنین مسئولین که سوی دیگر ماجرا هستند باید با سعه صدر از این تذکرات استقبال کنند.

پایگاه مخلصین این مجال را محیا ساخته تا مردم بتوانند تذکرات خود به مسئولین را در این بخش از سایت مطرح کنند . لذا با رعایت اخلاق ناب اسلامی ، تذکرات خود را در این جا مطرح نمایید تا پایگاه مخلصین این تذکرات را بازتاب دهد.

برچسب ها: 

نظرات بینندگان

  • سلام لطفا به شهرداری تهران تذکر بدید که در تقسیم بودجه های مساعدت هیئت ها کمی بیشتر عدالت رو رعایت کنند
    خودم با گوشای خودم شنیدم که به فلانی و فلانی چقدر زیاد کمک می کنند . اما برای ما بقی هیت ها فقط بن ۳۰۰ هزار تومنی هستش

  • مسولین مربوطه پاسخگو باشند که پتروپالایشگاه میمه در کجای کار قرار دارد

  • با سلام و درود فراوان
    خواهشمند است با توجه به افزایش قیمت مسکن مهر پردیس این بی مهری مسئولان پس از سالها انتظار متقاضیان ، که با همه ی نداری هر آنچه داشته و نداشته اند را فروخته و به امید داشتن سرپناه چشم به دستان مسئولان بی مهر و نالایق دوخته اند را گوشزد بفرمایید.
    رهبر معظم انقلاب حضرت آیت اله خامنه ای به همین مسئولان گوشزد کردند تا نسبت به تحویل مسکن مهر به مردم تسریع و تعجیل کنند.

نظر شما

   نام (ضروری)

   پست الکترونیکی(ضروری)

   دیدگاه

 

  • صفحه 1 از 11

گزارش تصویری

اخبار امر به معروف